UA
бригади наших фахівців
працюють по всій Україні
 
+38 (068) 301-59-65
Замовити зворотний дзвінок!
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Про нас

ТОВ ІМПУЛЬС ЦІС надає комплекс послуг з розчищення ратиць у корів. Дана процедура є надзвичайно важливою, адже якщо її провести несвоєчасно, то здоров'ю тварини буде завдано колосального збитку. 

Крім того, відомо, що корови, які не проходили своєчасно процедуру розчищення копит, дають набагато менше молока. Тому дану процедуру рекомендується проводити раз на 3-4 місяці, в іншому випадку ваше господарство понесе істотні фінансові втрати. 

Наша компанія існує на протязі 11 років. За весь цей час нам довелося робити різні процедури величезній кількості тварин, всі клієнти залишилися задоволеними якістю нашої роботи. 

Одним з головних переваг нашої компанії є те, що наші бригади виконують замовлення по всій території України. Крім того, здійснюється обслуговування, як господарств з маленьким поголів'ям худоби, так і з великим.

Розчистку копит прийнято вважати досить відповідальною процедурою, тому довіряти її проведення слід тільки висококваліфікованим фахівцям, які мають досвід роботи з тваринами. У нашій компанії працюють лікарі з вищою освітою, що володіють значним досвідом роботи в даній сфері. Тому ви можете не сумніватися в якості наданих нами послуг. 

Бригади нашої компанії мають при собі всі необхідні інструменти і медикаменти, тому вам не доведеться витрачати гроші на покупку різних пристосувань. Даний факт говорить про те, що з нашою компанією працювати дуже вигідно. Варто також сказати, що постійні клієнти можуть отримати знижки або навіть відстрочки платежів.

 

Скориставшись послугою нашої компанії з розчищення ратиць у корів, ви значно збільшите прибуток свого підприємства. Корови стануть більш витривалими і даватимуть набагато більше молока. 

Вигідні ціни, професіоналізм і робота по всій Україні роблять нашу компанію лідером у сфері за доглядом ратиць великої рогатої худоби.