UARU
бригади наших фахівців
працюють по всій Україні
 
+38 (068) 301-59-65
Замовити зворотний дзвінок!
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Птиця

 
 
Чик-тонік 25 л INVESA

Призначають сільськогосподарським тваринам, птиці і кроликам для профілактики порушень обміну речовин, вітамінної і білкової недостатності. Для стимулювання загального зростання і розвитку молодняка, підвищення продуктивності і неспецифічної резистентності. Для профілактики і лікування стресів і отруєнь. Після проведення вакцинації і тривалого лікування антибактеріальними препаратами.

Ціну уточнюйте

 
Формалін (37% водний розчин формальдегіду)
Код товара: 30

Формалін — водометанольний розчин, безбарвна прозора рідина з різким подразнюючим запахом, що використовується як засіб для дезинфекції, фіксації, дублення тощо.

Ціну уточнюйте

 
Флайбайт гран. 2 кг

ФЛАЙ БАЙТ - інсектицидна харчова гранульована принада жовтого кольору для знищення мух. 
Остання їжа для мух! Висока якість – чудовий результат!
Призначення: для знищення мух на об'єктах різного типу. Обробка препаратом Флай Байт покриває весь цикл розвитку мух (імаго і личинкові форми) і дозволяє уникнути резистентності.
Упаковка: пластикове відро, 2 кг.

1 330,00 грн.

 
Тромексин (порошок 1 кг)

Тромексин - комплексний антибіотик,який має в собі чотири діючі речовини: сульфаметоксипиридазин, триметоприм,тетрацикліну гідрохлорид і бромгексину хлоргідрат. Застосовують птиці при ентеритах бактеріальної етіології, сальмонельозі, колибактериозе, при бактерійних інфекціях . Великій рогатій худобі — ентеритах, при пастерелізі, захворюваннях дихальних шляхів. Свиням — при пневмонії, гастроентериті, септицемії. Вівцям і козам — при дизентерії, пневмонії, копитної гнилі. Кроликам — при гострому риніті, пастерелізі, ентеритах.

Ціну уточнюйте

 
Трісульфон 48%

Профілактика і лікування первинних інфекцій органів дихання, травлення та сечостатевої системи, вторинних інфекцій після вірусних інфекційних захворювань, а також лікування деяких специфічних інфекцій шлунково-кишкового тракту, зокрема, кокцидиозу.

Ціну уточнюйте

 
ТИЛОЗИНУ тартрат

ТИЛОЗИНУ ТАРТРАТ (Мікрогранулят)

Склад: 100% тилозину у вигляді тартратної солі, макролідний антибіотик для лікування респіраторних та гастроентерологічнихзахворювань свиней та птиці.

1 050,00 грн.

 
Тилмікон-250 р.ор. 1000 мл

Тилмікон-250 р. ор 1000 мл - напівсинтетичний антибіотик макролідної групи. Використовують для лікування телят, поросят, курчат, каченят, індичат при хворобах верхніх дихальних шляхів і хвороб викликаних мікроорганізмами чутливими до тилмікону.

Ціну уточнюйте

 
Солвімін Селен 1 кг

Великому і дрібному рогатій худобі, коням, свиней, кроликів та свійської птиці:
— для профілактики гіповітамінозів і нестачі селену (в період стресів, вакцинації, при незбалансованості годування, високої продуктивності);
— для лікування гіповітамінозів і захворювань, спричинених нестачею селену в кормах;
— як допоміжний засіб у терапії гельмінтозів, бактеріальних і вірусних захворювань.

740,00 грн.

 
Рукавички ST вінілові нестерильні

Рукавички вінілові розміру S, M, L

Ціну уточнюйте

 
Колі - 4800 ВП

Колі використовують для лiкування та профiлактиці захворювань шлунково-кишкового тракту iнфекцiйної етiологiї у телят, овець, кiз, свиней та птицi.

1 100,00 грн.

 
Квінабік (норфлоксацину нікотинат) - 100 %

Квінабік ( Норфлоксацину нікотинат)- 100% найсучасніший антибактеріальний та протимікоплазмознийпрепарат широкого спекру дії. Застосовують орально, для лікування та профілактики птиці.

590,00 грн.

 
КВІК-БАЙТ СПРЕЙ ,1 кг
Код товара: 102

Квік-Байт спрей

Переваги:

-Широкий спектр застосування

-довгострокове дію до 6-8 тижнів

-високоатрактивная принада (феромон Muscalure і сирна смакова добавка)

-містить гіркоту Bitrex з метою уникнення випадкового вживання не цільовими об'єктами

-не залишає слідів після застосування

-швидкорозчинний у воді

-ідеально входить в Програму контролю чисельності комах на тваринництві з препаратом Байцидал

Опис: гранули білого кольору

1 100,00 грн.

 
Катозал 10% фл-100мл BAYER
Код товара: 21

Катозал призначений для тварин і птахів: як тонізуючий засіб при пологах у корів, свиноматок і профілактиці післяпологових ускладнень (тетанія, післяпологовий парез); як тонізуючий засіб при перенапруженні і підвищеної активності у коней до змагань за 2 - 3 дні; 

240,00 грн.

 
Катовіл 100 мл (VILSAN) Туреччина

1 мл препарату містить діючі речовини: бутафосфан 100,0 мг (що еквівалентно 17,3 мг фосфорної кислоти),

вітамін В12 (ціанкобаламін) 50,0 мкг.

Катовіл застосовують як тонізуючий і регуляторний засіб для лікування тварин з гострими та хронічними порушеннями обміну речовин.

Період виведення (каренція) відсутній.

Виробник: vilsan

Ціну уточнюйте

 
Канаміцин 25% (100 мл)

Препарат призначений для лікування тварин з захворюваннями , збудники яких, чутливі до канаміцину.Препарат еффективний при лікувані бронхопневмонії, септицемії, сальмонельоза, ендометрита,метрита, мастита, цистита, нефрита,абсцесів, дерматитів у великої рогатої худоби, коней, овець, свиней, собак, котів та птиці.

Ціну уточнюйте

 
Енрофлоквет 10%

Препарат застосовують для лікування захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи та інше.

Ціну уточнюйте

 
Електросол Орал (1л)

Комбінована форма препарату є допоміжним підтримує засобом для ослаблених, виснажених, зневоднених тварин і птиці.

Ціну уточнюйте

 
Екоцид С порошок 2,5 кг
Код товара: 29

Препарат призначений для дезінфекції: всіх поверхонь, які потребують безпечного і ефективного знезараження від всіх відомих 18 родин патогенних вірусів, грампозитивних і грамнегативних бактерій, спор бактерій, грибів, дріжджів, плісняви.

480,00 грн.

 
Егоцин 20 Порошок 1кг KRKA
Код товара: 07

Заборонено вводити дорослим жуйним тваринам, а також тваринам з підвищеною чутливістю до препаратів тетрациклінового ряду. Не застосовувати тваринам з порушеною функцією нирок і печінки. Окситетрациклін Не застосовувати одночасно з антибіотиками пеніцилінового ряду. 

Ціну уточнюйте

 
Ветримоксін 50%

Для лікування респіраторних, шлунково-кишкових, урогенітальних інфекцій, інфекцій шкіри м'яких тканин у великої рогатої худоби, свиней та птиці.

Ціну уточнюйте

 
Байцидал ВП 25

форма. Водорозчинний порошок.

Опис. Порошок від білого до жовтого кольору.

Склад. Діюча речовина: тріфлумурон - 25%. Допоміжні компоненти: емульгатор - 22%; диспергатор - 3%, твердий носій до 100%.

Виробник: «Байєр».

Сфера використання. Засіб «Байцидал» застосовують для дезінсекції тваринницьких приміщень, інших об'єктів ветеринарного нагляду, неприродних джерел нептьевой води проти личинок мух, комарів і гнойових жуків.

Фармакологічні властивості. Тріфлумурон є регулятором росту комах. Під його дією порушується процес розвитку личинки, яка гине до перетворення на дорослу особину. Не діє на лялечки і дорослих комах.

1 200,00 грн.

 
Амоксицилін 70% 1 кг (KELA)

Лікування тварин та птиці при захворюваннях травного каналу, органів дихання та сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну

2 190,00 грн.

 
Агіта Новартіс
Код товара: 32

Для знищення мух на об'єктах різного типу. Препарат можна застосовувати також для боротьби з тарганами і блохами.

640,00 грн.

 
Авікол розчин (1л)

Лікування свиней, курчат, курей-бройлерів, індиків хворих на колібацильоз, стафілококову інфекцію, пастерельоз, а також при захворюваннях органів дихання,що спричинені мікроорганізмами чутливими до флорфеніколу.

Ціну уточнюйте

 
Інтровіт В–Комплекс Орал (1 л)

Для лікування і профілактики порушень обмінних процесів в організмі, авітамінозів, гіповітамінозів, стресових станів сільськогосподарських тварин і птиці.

Ціну уточнюйте

 
Інтровіт А+ВП (1 кг)

Для лікування і профілактики порушень обмінних процесів в організмі, авітамінозів, гіповітамінозів, стресових станів сільськогосподарських тварин і птиці.

Ціну уточнюйте

 
Інтертрім -480 р.о. 1л

Інтертрим -480 р. ор 1л - антибактеріальний препарат, який має у собі дві діючі речовини триметоприм, натрію сульфадіазін. Застосовують для лікування і профілактики бактеріальних хвороб у птахів і свиней,чутливими до діючих речовин. Використовують при хворобах дихальних шляхів і інфекціях сечовивідних шляхів,а також при хворобах шлунково-кишкового тракту.

Ціну уточнюйте