UARU
бригади наших фахівців
працюють по всій Україні
 
+38 (068) 301-59-65
Замовити зворотний дзвінок!
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

ВРХ

 
 
Флорон 30% 100мл ветеринарний антибіотик широкого спектру дії
Код товара: 18

Призначають свиням і ВРХ для лікування плевропневмонии, а також інших інфекційних захворювань, викликаних мікроорганізмами, чутливими до флорфеніколу. 

480,00 грн.

 
335,00 грн.

 
460,00 грн.

 
Сурфагону 10 мл гормональний ветеринарний препарат
Код товара: 27

Препарат застосовують для синхронізації овуляції і лікування гіпофункції і фолікулярних кіст яєчників. Для підвищення заплідненості самок, ранньої індукції статевого циклу. 

20,00 грн.

 
Суіферовіт 100мл вітаміни для великої рогатої худоби, коней, свиней і дрібним домашнім тваринам
Код товара: 31

Набрякла хвороба, порушення процесу розвитку, хвороби обміну речовин, гіпо-та агамма-глобулинемія, хвороби поросят, пов'язані з відбиранням (пронос, грип, хвороби шкіри, відсутність апетиту і т. п.), А також інші хворобливі стану, в результаті яких порушується функція кровотворних органів. 

65,00 грн.

 
Олиговит 250мл вітамінно-мінеральний комплекс
Код товара: 23

 Для профілактики і лікування гіповітамінозів, порушення мінерального обміну, нормалізації обміну речовин, підвищення продуктивності і збереженості тварин. 

350,00 грн.

 
Окситоцин 100мл гормональний ветеринарний препарат
Код товара: 26

Окситоцин застосовується для посилення скорочення матки під час пологів з метою прискорення інволюції матки після пологів, при затриманні плаценти, при маститі з метою видалення молока або запальник виділень з вимені, перед репозицією матки при її випаданні після пологів з метою зменшення її розмірів. 

120,00 грн.

 
Комбікел ПД 100мл суспензія ін'єкційна антибіотик
Код товара: 10

Використовують для лікування інфекцій , викликаних чутливими до пеніциліну та / або дигідрострептоміцин сульфату мікроорганізмами. 

380,00 грн.

 
Кобактан 2,5% 100мл ветеринарний антибіотик для великої рогатої худоби та свиней, собак і кішок
Код товара: 09

Бетта-лактамний антибіотик цефкіном, що відноситься до цефалоспоринів 4 покоління. Швидко розподіляється в організмі, порушує синтез мембран бактеріальних клітин. 

1 100,00 грн.

 
Катозал 100мл антибіотик цефалоспоринового ряду третього покоління
Код товара: 21

Катозал призначений для тварин і птахів: як тонізуючий засіб при пологах у корів, свиноматок і профілактиці післяпологових ускладнень (тетанія, післяпологовий парез); як тонізуючий засіб при перенапруженні і підвищеної активності у коней до змагань за 2 - 3 дні; 

320,00 грн.

 
Енроксіл макс 100мл ветеринарний антибіотик широкого спектру дії

Застосовують для лікування великої рогатої худоби і свиней при колібактеріозі, сальмонельозі, атрофичному риніті, стрептококкозі, септицемії, бактеріальної та ензоотичній пневмоніях, синдромі ММА, маститах та інших захворюваннях, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

430,00 грн.

 
Дьоготь березовий натуральний 500мл
Код товара: 40

Шкірні захворювання - екземи, дерматомікози (трихофітія, мікроспорія), короста, фурункульоз, піодермії, пролежні, опіки, виразки, обмороження, ранові інфекції, рани в області кінцівок, тріщини копит коней, рогового башмака у великої рогатої худоби, ураження копитець при ящурі і ін. Метеоризм шлунка і кишечника, тимпанія рубця. Інфекційні та паразитарні захворювання дихального тракту. Для дезінфекції тваринницьких, виробничих приміщень, обладнання та інвентарю. 

150,00 грн.

 
Драксін для лікування і профілактики респіраторних захворювань
Код товара: 06
  • Одна ін'єкція - повний курс лікування
  • Тривалість дії - до 15 днів
  • Максимальна концентрація в легенях
  • Ефективність при профілактиці в групі
5 100,00 грн.

 
Дектомакс 500мл протипаразитарний препарат
Код товара: 50

Лікарський засіб у формі розчину для ін'єкцій, призначене для лікування та профілактики нематодозів і арахноентомозів у великої рогатої худоби, овець. 
Дектомакс містить в якості діючої речовини 1% дорамектіна (25 циклогексил -5-О диметил-25-ді (1-метилпропіл) авермектіни А1А) і суміш етилолеат і кунжутного масла в якості розчинника. За зовнішнім виглядом являє стерильний розчин, безбарвний або блідо-жовтого кольору. 

4 200,00 грн.

 
Вакцина Скоугард 4 КС

Вакцина Скоугард 4КС призначена для імунізації здорових корів та тільних корів з метою профілактики діареї новонароджених телят, викликаної ротавирусом великої рогатої худоби (серотипи G6 і G10), коронавірусом великої рогатої худоби, энтеротоксигенными штамами E. coli з фактором адгезії К99, Clostridium perfringens (тип С). Перед застосуванням вміст флакона вакцини необхідно струсити до утворення гомогенної суспензії. Вакцину вводять внутрішньом'язово в ділянку шиї в обсязі 2 см3 (1 доза). Місце ін'єкції обробляють 70° спиртом або іншим антисептиком. Тваринам забезпечують належний догляд та утримання.

50,00 грн.

 
Вакцина Кетлмастер Голд ФП 5 Л5 (25 д) для великої рогатої худоби

Кетлмастер Голд ФП 5 Л5 – вакцина комбінована проти вірусних респіраторних захворювань та лептоспірозу великої рогатої худоби
Назва препарату: Кетлмастер Голд ФП 5 Л5 – вакцина комбінована проти вірусних респіраторних захворювань та лептоспірозу великої рогатої худоби
Види тварин, до яких застосовується препарат: ВРХ

Способи введення: підшкірно

130,00 грн.

 
Вакцина Кетлмастер Голд ФП 5 Л5 (10д) для великої рогатої худоби

Для профілактики у великої рогатої худоби:

- абортів, що викликаються збудником інфекційного ринотрахеїту;

- народження телят, постійно інфікованих вірусом діареї великої рогатої худоби (тип 1 і 2);

- респіраторних хвороб, що викликаються збудниками інфекційного ринотрахеїту, вірусної діареї, парагрипу- 3 і респіраторно-синцитіальної інфекції великої рогатої худоби;

- лептоспірозу, що викликається лептоспирами п'яти вказаних серогрупп.

125,00 грн.

 
Вакцина Ван Шот Ультра 8 для великої рогатої худоби

Вакцина «ВанШотУльтра 8» (OneShotUltra 8) для профілактики клостридіозів і пастерельозу великої рогатої худоби, складається з двох інактивованих формаліном компонентів: ліофілізованого – бактерин-токсоід Mannhemia (pasteurella) haemolytica та рідкого – токсоид Clostridium chauvoi, Cl. septicum, Cl. haemolyticum, Cl. novyi, Cl. sordellii, Cl. perfringens типів С і D з додаванням ад'юванта Стимуген.
Ліофілізований компонент за зовнішнім виглядом представляє собою однорідну пористу масу від білого до блідо-жовтого кольору, рідкий компонент – рідина від жовтого до світло-коричневого кольору.

52,00 грн.

 
Вакцина Бовіліс ІБР маркер жива (фл 10 доз) Intervet для великої рогатої худоби.

Бовіліс® IBR Marker використовують для специфічної профілактики ІРТ у благополучних, загрозливих і стаціонарно неблагополучних по цій інфекції господарствах. Прищеплюють клінічно здорових телят з 14-денного віку і дорослих тварин у будь-якому фізіологічному стані і на будь-якому терміні тільності. 

120,00 грн.

 
Вакцина Бовіліс RCP (фл 10доз) для великої рогатої худоби.

Вакцина призначена для профілактичної імунізації телят в господарствах проти респіраторно-синцитіальної інфекції, парагрипу- 3 і пастерельозу великої рогатої худоби.

125,00 грн.

 
Агіт 400гр засіб від усіх видів комах
Код товара: 32

Для знищення мух на об'єктах різного типу. Препарат можна застосовувати також для боротьби з тарганами і блохами.

785,00 грн.

 
Інтровіт 100мл вітамінно-амінокислотний комплекс
Код товара: 20

Introvit використовується для:
- Профілактики або лікування нестачі вітамінів або амінокислот у сільськогосподарських тварин .
- Профілактики або лікування стресу ( викликаного вакцинацією , хворобами , перевезенням , транспортом , високою вологістю , високими температурами або різкими перепадами температури).
- Покращення засвоєння корму.

145,00 грн.