UA
бригади наших фахівців
працюють по всій Україні
 
+38 (068) 301-59-65
Замовити зворотний дзвінок!
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Лікування копит у корів

 

Розвивати тваринництво і особливо збільшувати поголів'я великої рогатої худоби сьогодні непросто. Гроші, які вкладають сільськогосподарські підприємства, окуплюються нескоро. Наприклад, молочне стадо, почне давати продукцію років через чотири, до цього утримання корів - це прямі збитки.

Серед витрат, які займають не останнє місце в кошторисі витрат - ветеринарне обслуговування. Однією з проблем, з якими стикаються ті, хто вперто продовжує розвивати в господарстві тваринництво, є захворювання копит у тварин. 

Найпоширеніші хвороби - ламініт і ерозія копит. Причини виникнення хвороби можуть бути різними, від незбалансованого харчування до незадовільних умов утримання. Якщо вчасно не здійснити лікування ратиць у корів - це може привести до зниження надоїв приблизно на 1000 кілограм за лактацію. Такі збитки можуть привести до фінансових проблем. Тваринники намагаються не допускати подібних неприємностей, тому лікування ратиць у корів і профілактичні огляди проводяться регулярно. Для цього, як правило, укладається договір зі спеціалізованим ветеринарним підприємством, фахівці якого проводять діагностику та лікування за допомогою спеціальних інструментів і сучасних препаратів.

Уже багато років на цьому ринку успішно працює Вет-Експерт. Така форма співпраці вигідніше, ніж виклики ветеринара в міру необхідності, вартість послуг при разових замовленнях значно більше, ніж при укладенні хоча б короткострокового договору. Крім того, наші працівники спеціалізуються на наданні низки інших послуг у ветеринарному обслуговуванні.

Укладаючи комплексні договори, ви убезпечите свій бізнес від збитків, які можуть бути пов'язані із захворюваннями тварин. У підсумку ціна такої співпраці буде набагато нижче, ніж втрати в разі зменшення надоїв через те, що лікування ратиць у корів проводилась не регулярно. 

Найчастіше тим, хто розвиває цей аграрний бізнес вигідніше мати штат ветеринарів, які й будуть стежити за здоров'ям тварин. Але щоб фахівці могли ефективно виконувати свої обов'язки, необхідний значний набір ветеринарних інструментів і препаратів.

Тільки лікування ратиць у корів вимагає наявності дисків для обрізки копит, копитних ножів, щипців, ванни для обробки і ще ряд інших інструментів. Як правило, ціна на такий товар різниться, залежить від фірми виробника, якості. Вет-Експерт пропонує придбати інструменти і препарати від надійних виробників за прийнятною вартістю. 

Тваринники прекрасно розуміють, що регулярне лікування ратиць у корів необхідно, так як ціна на ці послуги повністю виправдовує себе, а втрати через подібні хвороби можуть бути дуже серйозними.

Вет-Експерт пропонує величезний спектр послуг з ветеринарного обслуговування, ціна яких вигідна сільгосппідприємствам і гарантує своєчасне діагностування і лікування захворювань у корів.