UARU
бригади наших фахівців
працюють по всій Україні
 
+38 (068) 301-59-65
Замовити зворотний дзвінок!
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Обрізка копит у корів і коней

 

Сьогодні, аграрний бізнес набирає обертів і стає одним з найбільш перспективних напрямків. Природно, що всі сільськогосподарські підприємства зацікавлені в своїй продуктивності. Тваринництво є тією сферою, чия продуктивність безпосередньо залежить від фізичного стану тварин. Приміром, за статистикою, фермери, які не приділяють уваги якісному догляду за великою рогатою худобою, щорічно втрачають 5% свого прибутку. 

Обрізка копит у корів і коней - це та процедура, якої найчастіше нехтують. А адже вона вкрай важлива. Роговий прошарок копита, подібний до людського нігтя, з часом обростає. Уявіть, якщо ви не будете стригти нігті на ногах протягом місяця або двох. Незабаром ви відчуєте дикий дискомфорт. Але якщо людина може впоратися з цією проблемою самостійно, то корові доводиться терпіти біль.

Тяжким наслідком обростання копита є деформування кінцівки, тобто кульгавість тварини. Корова з такою недугою постійно відчуває біль, тому менше їсть. Це відповідно призводить до зниження кількості та якості молока. Погодьтеся, ціна за халатне ставлення досить велика. 

 

 

Але стадо може бути врятовано проведенням простих профілактичних заходів. Необхідно постійно проводити огляд копит, оперативно позбавлятися від появи найменшої ознаки грибка та інших захворювань. Обрізка копит у корів повинна проводитися не рідше разу на рік. Дана процедура дозволяє вирішити два завдання: забезпечує стійкість копита і допомагає виявити проблеми на ранньому етапі захворювання. Більш того, здорова корова дає більш якісне молоко, а значить і ціна його зростає.

Однак обрізка копит у корів і коней є справою складною. Цим повинні займатися професіонали, інакше тварини понесуть ще більшої шкоди. Вет-Експерт має кваліфікованих спеціалістів і набір найсучасніших інструментів для чистки копит великої рогатої худоби. Якщо тваринництво є вашим основним заняттям, і ви б хотіли покращити якість, а значить і підвищити вартість товару, то не варто скупитися на догляд за худобою.

Наші співробітники відповідально ставляться до своєї справи. Обрізка копит у корів в Вет-Експерті проводиться за всіма стандартами і з мінімальним стресом для тварини. 

 

 

Замовити плановий огляд, обрізку копит у корів і коней або дізнатися ціну наших послуг, можна за номером +38 (097) 561-60-89. Користувачі інтернету можуть залишити повідомлення на нашому сайті. Пам'ятайте, що в гонитві за прибутком можна забути про тих, хто цю прибуток приносить. Тому доглядайте за своєю худобою, і він відплатить вам втройне.