UARU
бригади наших фахівців
працюють по всій Україні
 
+38 (068) 301-59-65
Замовити зворотний дзвінок!
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ
ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

УЗД тільності

 

Важливість визначення тільності корів 

Весь аграрний бізнес будується на вигоді, одержуваної від різниці витрат на розведення тварин і одержуваної від них прибутку. Розведення корів особливо актуально з огляду швидкої окупності і досить високого прибутку від продажу продуктів виробництва або самих тварин. Якщо сільськогосподарські підприємства націлені на розведення ВРХ та одержання від них молока, визначення тільності корів може стати справжньою проблемою. 

Справа в тому, що тваринництво - дуже відповідальне заняття. Корови, що виношують плід, вже не можуть в повному обсязі відтворювати необхідні продукти. Значно зростає ціна на утримання вагітної самки, при цьому витрати не завжди окуплюються (плід може померти в утробі або отримати ушкодження). Правильне тваринництво передбачає під собою своєчасне визначення вагітності тварини для здійснення правильного догляду за нию. На тих фермах, де не проводиться діагностика тварин, після осіменіння вважаються тільними всі корови, а це несе деякі збитки. Так, все стадо може не давати бажаного прибутку з огляду на те, що визначення тільності корів не проводилось і велика частина тварин вважається вагітними. 

В процесі дослідження визначається, чи вагітна самка, якщо так то встановлюється передбачуваний термін. Як правило, УЗД тільності корови може виявити її вагітність вже на тридцятий день після осіменіння. УЗД виправдовує себе, тому що його ціна порівнянно мала з тими витратами, які можуть піти на утримання самки, що вважається вагітною. 

Наша компанія надає можливість провести УЗД тільності самок. Ми використовуємо сучасне обладнання, що дає максимально точний результат діагностики. Ми проводимо визначення тільності корів в стислі терміни, не завдаючи шкоди тварині. Наші фахівці готові надати всі дані, отримані в результаті дослідження. Сама вартість УЗД дещо знижена, що дозволяє отримувати клієнтам непогану економію при дослідженні великої кількості тварин. 

Звертайтеся до нас і проводьте УЗД корів та інших самок ціна на яке невисока. При зверненні до наших фахівців ви зможете вчасно діагностувати вагітність і надати самкам, що носять плід, відповідний догляд. При визначенні вагітності ваші витрати на утримання стада значно знизяться, і ви будете отримувати більший прибуток.